4 NIEDZIELA WIELKANOCNA - 21.04.2024r.

1. Dziękuję za solidne posprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty rejonowi Króle, a w tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszam kolejny rejon Króle.

2. Kalendarz Liturgiczny:

*dzisiaj – rozpoczyna się Światowy Dzień Modlitw o powołania

*wtorek Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski

*środa – wspomnienie św. Jerzego, męczennika

*czwartek – święto św. Marka, ewangelisty

3. Pierwsza Komunia św. dzieci w naszej parafii będzie w sobotę 25 maja o godz. 11:00; natomiast Rocznica I Komunii św. będzie w Boże Ciało 30 maja o godz. 9:00.

4. Dzisiaj w III niedzielę miesiąca składka w podpisanych kopertach przeznaczona jest na prace remontowe przy naszym kościele. Bóg zapłać.

5. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku z naszej wspólnoty parafialnej odprowadziliśmy śp. Marię Leśnicką-Łaś; śp. Stefanię Kuźmik, oraz śp. Anielę Zwijacz wieczne odpoczywanie racz

Realizacja strony

www.ejanosik.pl