3 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - 03.03.2024r.

1. Dziękuję za solidne posprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty rejonowi Ustup, a w tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszam ostatni rejon Ustup.

2. Kalendarz Liturgiczny:

*poniedziałek – święto św. Kazimierza, patrona archidiecezji krakowskiej; jest to dzień imienin naszego Ks. Kan. Kazimierza. Składam naszemu czcigodnemu solenizantowi, jak również parafianom, którzy mają za patrona św. Kazimierza życzenia wielu łask Bożych, zdrowia i wszelkiej pomyślności. Szczęść Wam Boże.

DROGA KRZYŻOWA - piątek godz. 17:30, oraz w niedzielę po Mszy św. o godz. 11:00

GORZKIE ŻALE - niedziela - godz. 17:00

3. W środę na Mszy św. dzieci z klasy III otrzymają poświęcone książeczki, a potem będzie spotkanie z rodzicami.

4. Składka na Gorzkich Żalach tradycyjnie zbierana jest na kwiaty do „Bożego Grobu”.

5. Przed kościołem lub w zakrystii można nabyć baranka wielkanocnego w cenie 8zł lub paschalika w cenie 7zł, rozprowadzane przez Caritas. Kwota powyżej przeznaczona jest na cele charytatywne.

Realizacja strony

www.ejanosik.pl