Parafia Harenda

Realizacja strony

www.ejanosik.pl

O,GŁOSZENIA PARAFIALNE

1. NIEDZIELA WIELKANOCNA 18.04.2021r.

1. Dziękuję za posprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty rejonowi Króle, a w najbliższą sobotę zapraszam kolejny rejon Króle.

2. Kalendarz Liturgiczny:

*dzisiaj - rozpoczyna się XIII Tydzień Biblijny; jest to również III niedziela miesiąca - ofiary w podpisanych kopertach przeznaczone są na inwestycje przy naszym kościele.

*piątek - uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski - nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych

*sobota - wspomnienie św. Jerzego, męczennika

*niedziela - święto św. Marka, ewangelisty; Światowy Dzień Modlitw o powołania do służby w Kościele

3. Zachęcam do czytania prasy katolickiej; Gość Niedzielny; Staś dla najmłodszych.

4. Spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do sakramentu bierzmowania w piątek o godz. 18:30.

5. Składka z II dnia świąt przeznaczona na UPJPII wyniosła 1.620zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.

6. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku z naszej wspólnoty parafialnej odprowadziliśmy śp. Jana Suchowian. wieczne odpoczywanie racz mu dać...

7. Transmisja z uroczystości pogrzebowych mojego brata o. Bogdana w środę w Miszkolcu o godz. 14:00 będzie dostępna na stronie;