6 NIEDZIELA 17.02.2018

1. Dziękuję za posprzątanie kościoła na niedzielę i za ofiarę na kwiaty do naszej świątyni. W najbliższą sobotę zapraszam kolejny rejon Harenda.

2. Kalendarz liturgiczny:

* piątek; święto Katedry św. Piotra, Apostoła

* sobota; wspomnienie św. Polikarpa, biskupa i męczennika

3. W przyszłą niedzielę cała składka przeznaczona będzie na pokrycie kosztów wywózki śmieci z naszego Cmentarza Parafialnego. 4.900

4. Zapraszam na spotkanie nowej Rady Parafialnej w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00.

5. Msze św. w dniu powszednim o godz. 17.00,

6. Zachęcam do nabycia i czytania prasy katolickiej: Źródło - "Spowiedź św. w pytaniach i odpowiedziach" ; Gość Niedzielny - (Mity Okrągłego Stołu); Mały Gość Niedzielny - (kalendarz na Wielki Post)

7. W ubiegłą niedzielę składka na budowę kościoła na Antałówce wyniosła 3940 zł. Ks. Proboszcz składa serdeczne podziękowania za Waszą ofiarność.

8. Wszystkim gościom wypoczywającym w naszej parafii na feriach życzymy dobrej pogody, udanego wypoczynku i Bożego błogosławieństwa.

Parafia Harenda
ul.Harenda 14a,