Parafia Harenda
w tygodniu:

Realizacja strony

www.ejanosik.pl

1. NIEDZIELA ZWYKŁA - 13.06.2021r.

1. Dziękuję za posprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty rejonowi Zwijacze, a w sobotę zapraszam ostatni rejon Zwijacze.

2. Kalendarz Liturgiczny:

*dzisiaj - wspomnienie św. Antoniego z Padwy, kapłana i doktora Kościoła

*poniedziałek - wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika

*czwartek - wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika

*piątek - III piątek miesiąca, koronka do Miłosierdzia Bożego

*niedziela - wspomnienie bł. Władysława Bukowińskiego, kapłana; III niedziela miesiąca, składka w podpisanych kopertach przeznaczona jest na prace przy naszym kościele

3. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej; Gość Niedzielny -

4. Bóg zapłać za udział w procesjach w oktawie Bożego Ciała. Dzisiaj nabożeństwo przed mszą św. wieczorną o godz. 17:40.

5. Dzisiaj dodatkowa msza św. na cmentarzu o 15:00.

6. W czwartek od godz. 17:00 spowiedź św. dla dzieci i rodziców przed rocznicą I Komunii św., a po mszy św. próba z dziećmi.

7. W piątek zapraszam wszystkich Parafian na Mszę św. w int. Ks. kan. Kazimierza z okazji 80 rocz. ur.

8. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Marię Hyc z Rafaczówek. wieczne odpoczywanie.