14 NIEDZIELA ZWYKŁA - 07.07.2024r.

1. Dziękuję za bardzo solidne posprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty I rejonowi Harenda, a w tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszam kolejny rejon Harenda.

2. Kalendarz Liturgiczny:

*dzisiaj – wspomnienie bł. Rodziny Ulmów

*czwartek – święto świętego Benedykta, opata, patrona Europy

*piątek – wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika

*sobota – wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

Msze św. w naszym kościele w niedzielę o godz. 8:00; 11:00; 18:00, w tygodniu o godz. 18:00; oraz w sobotę o godz. 8:00

3. W przyszłą niedzielę o godz. 15:00 msza św. na cmentarzu.

4. W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii ks. Andrzeja Polichta pracującego w Ukrainie, który wygłosi kazania i będzie zbierał przed kościołem ofiary na Ośrodek Pomocy Psychologicznej dla dzieci i młodzieży w Żytomierzu gdzie posługuje.

5. W przyszłą niedzielę będzie można przez złożenie podpisów przyłączyć się do protestu przeciwko postawieniu koło stacji benzynowej Orlen na Ustupie masztu sieci komórkowej T-Mobile, aby uniemożliwić wzniesienie tej wysokiej konstrukcji w centrum naszej miejscowości.

6. Serdecznie witamy w naszej parafii Gości i Turystów, życzymy udanego wypoczynku i dobrej pogody, oraz Wam wszystkim bł. Bożego i spokojnej niedzieli.

Realizacja strony

www.ejanosik.pl