Parafia Harenda
w tygodniu:

Realizacja strony

www.ejanosik.pl

1. NIEDZIELA WIELKANOCNA 09.05.2021r.

1. Dziękuję za solidne posprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty rejonowi Króle, a w najbliższą sobotę zapraszam kolejny rejon Króle.

2. Kalendarz Liturgiczny:

*środa - wspomnienie św. Pankracego, męczennika

*czwartek - wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Fatimy

*piątek - święto św. Macieja, apostoła

*sobota - wspomnienie bł. Zofii Czeskiej, zakonnicy

*niedziela - Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego; święto św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika

3. Zachęcam do czytania prasy katolickiej; Gość Niedzielny;

4. W poniedziałek, wtorek i środę modlimy się o dobre urodzaje i za kraje głodujące - tzw. "dni krzyżowe".

5. Przez cały miesiąc maj zapraszamy na nabożeństwa majowe, w dni powszednie po mszy św. o godz. 18:00, a w niedzielę o godz. 17:45.

6. Dzisiaj Msza św. w kaplicy na cmentarzu parafialnym o godz. 15:00, poprzedzona Koronką do Miłosierdzia Bożego. Bóg zapłać za posprzątanie kaplicy.

7. W przyszłą III niedzielę miesiąca, ofiary w podpisanych kopertach przeznaczone będą na inwestycje przy naszym kościele.

8. Składamy podziękowanie rodzicom młodzieży bierzmowanej za ufundowanie struganych krzeseł, które posłużą nam w kościele na specjalne okazje, np. śluby.