I NIEDZIELA ADWENTU 29.11.2020r.

1. Dziękuję za posprzątanie kościoła na niedzielę i za ofiarę na kwiaty do naszej świątyni rejonowi Bachledy, a w sobotę zapraszam kolejny rejon Bachledy.

2. Kalendarz Liturgiczny:

*dzisiaj - I Niedziela Adwentu, roraty w naszym kościele będą codziennie o godz. 18:00, a w sobotę rano o godz. 8:00. Gorąco zachęcamy wszystkich do udziału w roratach, szczególnie dzieci, aby przychodziły z własnymi lampionami. Wyrażam podziękowanie Państwu Helenie i Andrzejowi Bachleda-Szeliga za ufundowanie 20 lampionów, które będą służyć dzieciom na roratach.

*poniedziałek - święto św. Andrzeja, apostoła

*czwartek - wspomnienie św. Franciszka Ksawerego, kapłana

*piątek - wspomnienie św. Barbary, dziewicy i męczennicy, a także I piątek miesiąca dodatkowa Msza św. o godz. 7:00; odwiedziny chorych od godz. 8:00; spowiedź od godz. 17:00; nabożeństwo eucharystyczne po Mszy św.

*sobota - I sobota miesiąca, zmiana tajemnic różańcowych o g. 17:30

*niedziela - wspomnienie św. Mikołaja, biskupa

3. Zachęcam do nabycia i czytania prasy katolickiej: Gość Niedzielny -mi. kalendarz na 2021r; Mały Gość Niedzielny z płytą Magdy Anioł, a na niej mi. piosenka roratnia; oraz świąteczny Staś dla najmłodszych.

4. W środę nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy po mszy św.

5. W przyszłą niedzielę przypada Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie, zbiórka do puszki przed kościołem.

6. Można nabyć świece Caritas - Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Ofiara za świecę wynosi - mała 6 zł, duża 12 zł. Ponad tę kwotę zostanie przeznaczona na pomoc dla najbiedniejszych.

7. Dzisiaj poświęcimy opłatki na stół wigilijny, będzie je można nabyć u P. Organisty, bądź w zakrystii.

8. Na miejsce wiecznego spoczynku w minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odprowadziliśmy śp. Anielę Bachleda z Ustupu. wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie....

Parafia Harenda
ul.Harenda 14a,