1. NIEDZIELA ZWYKŁA 15.09.2019r.

1. Dziękuję za przygotowanie kościoła na niedzielę i za ofiarę na kwiaty do naszej świątyni, a w najbliższą sobotę zapraszam kolejny rejon Ustup.

2. Kalendarz Liturgiczny:

*dzisiaj - wspomnienie Najśw. Maryi Panny Bolesnej

*poniedziałek - wspomnienie świętych męczenników Korneliusza, papieża, i Cypriana, biskupa

*środa - święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski, nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy

*czwartek - wspomnienie św. Januarego, biskupa i męczennika

*piątek - wspomnienie świętych męczenników Andrzeja, Pawła i Towarzyszy

*sobota - święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty

3. Zachęcam do nabycia i czytania prasy katolickiej: Źródło - "Wśród górali świata" - relacja z Międzynarodowego Festiwalu Folkloru Ziem Górskich; Gość Niedzielny - m.i. Dlaczego krzyż - znak męki Chrystusa jest tak bardzo atakowany; Jak doszło do odnalezienia relikwii Krzyża Świętego.

Msze św. w naszym kościele codziennie o godz. 18:00, oraz w sobotę o godz. 8:00.

4. Dzisiaj po mszy św. wieczornej spotkanie Rady Parafialnej.

5. Rozpoczyna się 8 Tydzień Wychowania.

6. Bóg zapłać dwom Paniom za ufundowanie do naszego kościoła tapicerki na siedziska do ławek.

7. W środę po mszy św. spotkanie z rodzicami dzieci z kl. III.

Parafia Harenda
ul.Harenda 14a,