16 NIEDZIELA ZWYKŁA - 21.07.2024r.

1. Dziękuję za solidne posprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty rejonowi Harenda, a w tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszam kolejny rejon Harenda.

2. Kalendarz Liturgiczny:

*poniedziałek – święto św. Marii Magdaleny

*wtorek – święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy

*środa – wspomnienie św. Kingi, dziewicy

*czwartek – święto św. Jakuba, apostoła, oraz św. Krzysztofa

*piątek – wspomnienie świętych Joachima i Anny, rodziców NMP

*niedziela – wspomnienie św. Szarbela Makhlufa, kapłana

Msze św. w naszym kościele w niedzielę o godz. 8:00; 11:00; 18:00, w tygodniu o godz. 18:00; oraz w sobotę o godz. 8:00

3. Ofiary do puszki złożone w zeszłą niedzielę na Ośrodek Pomocy Psychologicznej w Żytomierzu wyniosły 4.530zł i 100 koron. Ks. Andrzej pracujący w Ukrainie składa podziękowanie za te ofiary.

4. Wyrażam ogromne podziękowanie Panom, którzy nieodpłatnie pracowali na rzecz naszej świątyni: Józefowi Bachleda-Zawadzkiemu-Nerw który zdemontował boazerię w prezbiterium i ofiarował deski, a Władysławowi Bachleda-Curusiowi i Tomaszowi Chycowi za trzy dni pracy, aby uzupełnić brakujące deski i przygotować kościół do rozpoczęcia prac w prezbiterium.

5. Dzisiaj w III niedzielę miesiąca, ofiary w podpisanych kopertach przeznaczone są na prace remontowe przy naszym kościele.

6. Dzisiaj rozpoczyna się XXV Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa, po każdej Mszy św. przed kościołem będzie poświęcenie pojazdów, ofiary składane z tej okazji zostaną przekazane na środki transportu polskim misjonarzom.

7. Serdecznie witamy w naszej parafii Gości i Turystów, życzymy udanego wypoczynku i dobrej pogody, oraz Wam wszystkim bł. Bożego i spokojnej niedzieli.

Przetarg na remont kościoła pw. Jana Apostoła i Ewangelisty z XVIII w. na Harendzie w Zakopanem w ramach realizacji zadania: „Zakopane, kościół pw. Św. Jana Apostoła i Ewangelisty z XVIII w. - prace remontowe drewnianego kościoła”

23 lipca 2024 r. Urząd Miasta Zakopane w imieniu Parafii Rzymsko-Katolickiej pod Wezwaniem Św. Jana Apostoła i Ewangelisty ogłosił postępowanie przetargowe na wykonanie robót budowlanych w ramach realizacji zadania pn. „Zakopane, kościół pw. Św. Jana Apostoła i Ewangelisty z XVIII w. - prace remontowe drewnianego kościoła”.

Zamówienie jest objęte dofinansowaniem z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Obudowy Zabytków z przeznaczeniem na realizację Inwestycji: „Zakopane, kościół pw. Św. Jana Apostoła i Ewangelisty z XVIII w. - prace remontowe drewnianego kościoła”.

Postępowanie prowadzone jest w formie elektronicznej, składanie ofert wyłącznie drogą elektroniczną!

www.zakopane.pl >>> Zamówienia publiczne

Link do postępowania: https://platformazakupowa.pl/ocenianie/manage/offers/publication/958670

Termin składania ofert upływa w dniu 23 sierpnia o godz. 11:00.

Zapraszamy Wykonawców do składania ofert w tym postępowaniu !

Realizacja strony

www.ejanosik.pl