7 NIEDZIELA WIELKANOCNA - 12.05.2024r.

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

1. Dziękuję za solidne posprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty rejonowi Króle, a w tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszam kolejny rejon Króle. Dziękuję również rodzicom dzieci rocznicowych za solidne posprzątanie kaplicy na cmentarzu po zimowej przerwie.

2. Kalendarz Liturgiczny:

*dzisiaj Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

*poniedziałek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Fatimy

*wtorek – święto św. Macieja, apostoła

*środa – wspomnienie bł. Zofii Czeskiej, zakonnicy

*czwartek – święto św. Andrzeja Boboli

*niedziela Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

3. Przez cały miesiąc maj, zapraszamy na nabożeństwa majowe w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18:00, a w niedzielę o godz. 17:40.

4. W piątek III miesiąca koronka do Miłosierdzia Bożego.

5. Dzisiaj, w drugą niedzielę miesiąca Msza św. w kaplicy na cmentarzu parafialnym o godz. 15:00 poprzedzona koronką do Miłosierdzia Bożego.

6. W przyszłą III niedzielę miesiąca, ofiary w podpisanych kopertach przeznaczone będą na remont naszego kościoła.

7. W ubiegłym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku z naszej wspólnoty parafialnej odprowadziliśmy śp. Władysława Słodyczkę….

Realizacja strony

www.ejanosik.pl