1. NIEDZIELA ZWYKŁA 05.07.2020r.

1. Dziękuję za posprzątanie kościoła na niedzielę i za ofiary na kwiaty do naszej świątyni rejonowi Harenda, a w najbliższą sobotę zapraszam kolejny rejon Harenda.

2. Kalendarz Liturgiczny:

*dzisiaj - wspomnienie św. Elżbiety Portugalskiej

*poniedziałek-wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej dziewic

*środa - wspomnienie św. Jana z Dukli, kapłana

*sobota - święto św. Benedykta, opata, patrona Europy

*niedziela - wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika

3. W przyszłą niedzielę o godz. 15:00 msza św. na cmentarzu poprzedzona koronką do miłosierdzia Bożego.

Przez całe wakacje Msze św. w naszym kościele w niedzielę o godz. 8:00; 11:00 i 18:00, a w tygodniu o godz. 18:00, oraz w każdą sobotę rano o godz. 8:00

4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w środę i piątek o godz. 17:30.

5. Zachęcam do nabycia i czytania Gościa Niedzielnego, w nim m.in. cykl wakacyjny "Nie ma jak u Mamy" - reportaż z sanktuarium maryjnego w Leżajsku.

6. Dzisiaj przed kościołem zbiórka ofiar do puszki na rzecz poszkodowanych w wyniku zalań i podtopień po ulewach w Małopolsce. Bóg zapłać.

7. Serdecznie witamy w naszej parafii na początku wakacji Gości i Turystów, życzymy udanego wypoczynku, dobrej pogody, a Wam wszystkim bł. Bożego i spokojnej niedzieli.

Parafia Harenda
ul.Harenda 14a,