Parafia Harenda
w tygodniu:

Realizacja strony

www.ejanosik.pl

1. NIEDZIELA ZWYKŁA - 25.07.2021r.

1. Dziękuję za posprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty 2 osobom z Harendy, a w sobotę zapraszam kolejny rejon Harenda.

2. Kalendarz Liturgiczny:

*dzisiaj - święto św. Jakuba, apostoła oraz św. Krzysztofa patrona kierowców; po każdej mszy św. przed kościołem będzie poświęcenie pojazdów, ofiary składane z tej okazji zostaną przekazane na środki transportu polskim misjonarzom

*poniedziałek - wspomnienie Świętych Joachima i Anny, rodziców NMP

*środa - wspomnienie św. Szarbela, kapłana

*czwartek - wspomnienie św. Marty

*sobota - wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, kapłana

3. Zachęcam do czytania prasy katolickiej; Gość Niedzielny - ; Staś dla najmłodszych - sierpniowy i wydanie specjalne "zgadywanki" w cenie 8zł.

4. W każdą sobotę, do 11 września, o godz. 17:30 przed Najświętszym Sakramentem różaniec z rozważaniami Prymasa Stefana Wyszyńskiego.

Msze św. w naszym kościele w niedzielę o godz. 8:00; 11:00; 18:00, w tygodniu o godz. 18:00, oraz w każdą sobotę rano o godz. 8:00

5. Ofiara z III niedzieli miesiąca, oraz z całego miesiąca w podpisanych kopertach przeznaczona na inwestycje przy naszym kościele wyniosła 2.800zł (14 kopert). Bóg zapłać.

6. Serdecznie witamy w naszej parafii Gości, życzymy udanego wypoczynku, dobrej pogody, a Wam wszystkim bł. Bożego i spokojnej niedzieli.

7. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Stanisława Stocha, wieczne odpoczywanie....