1. NIEDZIELA ZWYKŁA 26.01.2020r.

1. Dziękuję za posprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty rejonowi Spyrkówka, a w najbliższą sobotę zapraszam pierwszy rejon Ustup.

2. Kalendarz Liturgiczny:

*dzisiaj - wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa

*poniedziałek - wspomnienie św. Anieli Merici, dziewicy

*wtorek - wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, kapłana i d. Kościoła

*piątek - wspomnienie św. Jana Bosco, kapłana

*sobota - I sobota miesiąca - zmiana Tajemnic Różańcowych, zapraszam na wspólną modlitwę o godz. 17:30

*przyszłą niedzielę - przypada święto Ofiarowania Pańskiego, XXIV Dzień Życia Konsekrowanego - składka przeznaczona jest na zakony kontemplacyjne.

3. Zachęcam do czytania prasy katolickiej; Źródło o Nagrodzie Źródła dla ks. abp Marka Jędraszewskiego ; Gość Niedzielny - Mały Gość - dla dzieci, a w nim dodatek z łamigłówkami, oraz plakat z Dawidem Kubackim; Arka - poświęcona św. Gabrielowi - patronowi młodzieży.

4. Msze św. w naszym kościele codziennie o godz. 18:00, oraz dodatkowa w sobotę rano o godz. 8:00.

5. Zachęcam do adoracji N. Sakramentu w środę i piątek o godz. 17:30.

6. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na budowę kościoła X. Salwatorianów na Antałówce.

7. Wszystkim gościom wypoczywającym w naszej parafii na feriach życzymy dobrej pogody, udanego wypoczynku i Bożego błogosławieństwa.

Parafia Harenda
ul.Harenda 14a,