12 NIEDZIELA ZWYKŁA - 23.06.2024r.

1. w tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszam drugi dodatkowy rejon Guty.

2. Kalendarz Liturgiczny:

*poniedziałek Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

*czwartek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy

*piątek – wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika

*sobota Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła – msze święte o godz. 8:00 i 18:00; składka przeznaczona jest na „świętopietrze” dla Stolicy Apostolskiej.

3. Dzisiaj nabożeństwo przed mszą św. o godz. 17:40, a w tygodniu po mszy św. W przyszłą niedzielę zakończenie nabożeństw czerwcowych o godz. 17:40

4. Ofiara z III niedzieli miesiąca, oraz z całego poprzedniego miesiąca przeznaczona na remont naszego kościoła wyniosła 3000zł (10 kopert). Bóg zapłać.

5. Dzisiaj zapraszam wszystkich Parafian na Mszę św. o godz. 11:00. Będziemy modlić się w int. Jubilata ks. Kan. Kazimierza, który obchodzi 60 rocznicę swoich święceń kapłańskich.

6. Wszystkim solenizantkom i solenizantom tego tygodnia, którym patronują święci: Jan, Piotr, Paweł, Władysław i inni składamy najserdeczniejsze życzenia imieninowe, wielu łask Bożych i opieki swoich świętych patronów.

7. Witamy serdecznie u początku rozpoczynających się wakacji Gości i Turystów, życzymy udanego wypoczynku i dobrej pogody.

8. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Wojciecha Kościelniaka, wieczne odpoczywanie

Realizacja strony

www.ejanosik.pl