1. NIEDZIELA ZWYKŁA 18.08.19r.

1. Dziękuję za przygotowanie kościoła na niedzielę i za ofiary na kwiaty do naszego kościoła, a w najbliższą sobotę zapraszam ostatni rejon Spyrkówka.

2. Kalendarz Liturgiczny:

*wtorek - wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła

*środa - wspomnienie św. Piusa X, papieża

*czwartek - wspomnienie Najśw. Maryi Panny Królowej

*piątek - wspomnienie św. Róży z Limy, dziewicy

*sobota - święto św. Bartłomieja, apostoła

3. Zachęcam do nabycia i czytania prasy katolickiej: Źródło - numer specjalny w całości poświęcony "Ojcu Opery Narodowej" Stanisławowi Moniuszce; Gość Niedzielny - bezpłatny dodatek historyczny o I powstaniu śląskim w związku z 100r wybuchu.

Msze św. w naszym kościele codziennie o godz. 18:00, oraz w sobotę o godz. 8:00.

4. Można włączyć się w ogólnopolską akcję kupowania artykułów papierniczych dla dzieci z domów dziecka w całej Polsce. Kupując bransoletkę z koralików w cenie 15zł zrobioną przez wolontariuszy ze wspólnoty błogosławionych męczenników franciszkańskich. Jest również książka o ks. Franciszku Juhasie w cenie 40 zł.

5. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Pawła Guta. wieczne odpoczywanie.....

6. Serdecznie witam wypoczywających na terenie naszej parafii Gości i Turystów, życzę udanego wypoczynku, a Wam wszystkim bł. Bożego i spokojnej niedzieli.

Parafia Harenda
ul.Harenda 14a,