29 NIEDZIELA ZWYKŁA - 20.10.2024r.

1. Dziękuję za bardzo solidne posprzątanie kościoła i wokół kościoła, oraz za ofiarę na kwiaty I rejonowi Bachledy, a w tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszam kolejny rejon Bachledy.

2. Kalendarz Liturgiczny:

*dzisiaj - Uroczystość św. Jana Kantego, kapłana, głównego patrona archidiec.; Światowy Dzień Misyjny – składka przeznaczona na misje

*niedziela – Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Kościoła Własnego; po mszy św. o godz. 11:00 wystawienie Najśw. Sakramentu i odśpiewamy „Ciebie Boga wysławiamy…” potem różaniec

3. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe do końca miesiąca października dzieci, młodzież i dorosłych.

Różaniec w dni powszednie o godz. 17:30 przed mszą św., a w niedzielę po mszy św. o godz. 11:00

4. Ofiary zebrane z okazji XXIV Dnia Papieskiego na fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która pomaga zdolnej a ubogiej młodzieży wyniosły 2320zł. Bóg zapłać za Waszą ofiarność.

5. W ubiegłą niedzielę odbyło się coroczne liczenie wiernych, praktykujących i przyjmujących komunię św. Uczestniczyło 410 wiernych, a komunii św. rozdano 180.

6. Dzisiaj w III niedzielę miesiąca ofiary w podpisanych kopertach przeznaczone są na inwestycje przy naszym kościele. Bóg zapłać.

7. Dzisiaj przed kościołem wolontariusze zbierają ofiary na chorych z Podhalańskiego Hospicjum Jezusa Miłosiernego w Zakopanem w ramach programu „Pola Nadziei”.

8. Na wypominki za zmarłych można składać w zakrystii, bądź w kancelarii. Będziemy wspominać w naszych modlitwach zmarłych z naszych rodzin przez cały rok; przed mszą św. o g. 8:00; 11:00 i 18:00 Można również składać na wypominki listopadowe, w których „wypominać” będziemy naszych zmarłych przez cały miesiąc listopad przed mszą św. wieczorną.

Realizacja strony

www.ejanosik.pl